​​​​​​​Anahtar Kelime Yoğunluğu

Arama Motoru Optimizasyonu

​​​​​​​Anahtar Kelime Yoğunluğu


Bir URL girin


Resim Doğrulama

Captcha


Hakkında ​​​​​​​Anahtar Kelime Yoğunluğu

Anahtar Kelime Yoğunluğu, bir web sayfasında her bir anahtar kelimenin içinde bulunan kelimelerin tamamına kıyasla kullanıldığı birkaç kez popüler olarak bilinir.Siteniz için içerik üretirken, anahtar kelimelerin zengin olduğunu garanti etmek zorundasınız.

Anahtar Kelime Yoğunluğu Denetleyicisi aracımızı kullanarak, sitenizde kullanılan anahtar kelime yüzdesini ve hacmini hızlı bir şekilde tespit etmek mümkündür.Hangi kelimelerin en fazla kullanıldığını bilmek mümkün olacaktır.


Aşırı optimize edilmiş anahtar kelimeler, web siteniz için zararlıdır ve daha düşük arama konumlarına neden olabilir. Ancak şimdi aklınıza gelebilecek bir mesele şu ki, hangi anahtar kelimenin optimize edildiğini ve hangisinin optimize edilmediğini kontrol etmek nasıl mümkün olabilir? Çözüm kolaydır, Esorgu.Com'un Anahtar Kelime Yoğunluğu Denetleyicisini kullanarak web sitelerinde bulunan anahtar kelimelerin yoğunluğuyla ilgili web siteleri için en önemli anahtar kelimeyi anlamalarını kolaylaştıran bir rapor oluşturun.

Nasıl kullanılır?
Anahtar kelime yoğunluğuna bakmak için, sitenizin URL'sini yazın ve düğmeyi tıklayın. Aracımız web sitesindeki tüm anahtar kelimeleri hemen alacak ve bunları tablo türü gibi gösterecektir.