Backlink Oluşturucu

Arama Motoru Optimizasyonu

Backlink Oluşturucu


Bir alan adı girin


Resim Doğrulama

Captcha


İşleniyor...

Backlink Oluşturucu Hakkında

Diğer siteler, web sitenize backlink oluşturmak istiyorsa, sitenizin kategorisinde üstünlük ve yetki sahibi olduğunun farkına vardıklarından ve sitenize bir backlink kurarak sıralamalarını iyileştirmeyi umdukları anlamına gelir. Benzer şekilde kendi web siteniz yeni bir web sitesi ise, baclink oluşturmak istersiniz. Ne kadar meşru sitelere baclink yaparsanız o kadar iyi sıralamanız olacaktır.

Kaliteli backlink oluşturmak zaman alır ve bunun için kısa yollar yoktur. Bir web sitesinin sıralamasını bir backlink oluşturmadan önce kontrol etmeniz gerekir. Bazı web siteleri diğer web sitelerine backlink kurmalarına izin verirken, bazıları bunu reddediyor. Bunun nedeni, spam sitelerinin sitelerine bağlantı oluşturmasını istemediklerinden kaynaklanır.

Backlinklerin web sitelerinin sıralamasını iyileştirmede önemli bir rol oynadığını bilen bazı kötü niyetli siteler, aldatılmış olduklarından habersiz olan web sitesi sahiplerine reklam yayınlamaya ve satmaya başladı. Arama motorları bu dolandırıcılık konusunda bilgili ve spam backlinkler sunan web sitelerini yasaklamaya başladı ve ayrıca spam sitelerine link veren web sitelerini kara listeye aldılar.