Web Sitesi Ekran Görüntüsü

Arama Motoru Optimizasyonu

Web Sitesi Ekran Görüntüsü


Bir URL girin


Resim Doğrulama

Captcha


Hakkında Web Sitesi Ekran Görüntüsü

Ekran görüntüsü üreteci, bazı durumlarda kullanılabilecek uygun bir araçtır. Örneğin, Google'ın web sitenizi son taramasında çektiği son ekran görüntüsünü görmek istiyorsunuz. Veya web sitenizde bir ekran görüntüsü almak ve web sitenizi barındırma servisine göndermek istediğiniz bazı sorunlar varsa veya web sitenizde değişiklikler yapıyorsunuz ya da bunu yapan bir geliştiriciniz var ve değişiklikleri görmek veya onların geçmişini korumak için bir ekran görüntüsüne ihtiyacınız var. Ayrıca, site geliştiricisiyle çevrimiçi bir ekran görüntüsü paylaşımı ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Başka bir durum, sizin için çalıştıkları organizasyon için bir web sitesi geliştiriyor olmanızın, diğer insanların girdilerini almak için sitenin ekran görüntülerini göstermek isteyebilirsiniz. Veya çalışmalarınızı yapıyorsanız, ekran görüntülerini arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz.

Aslında, ekran görüntülerinin uygun olduğu sayısız durum vardır. Kullanımını öngören bilgisayar üreticileri uzun zamandır 'ekran yazdır' seçeneğini sunmuşlardır. Cihazlarında kullanılan işletim sistemlerinin bu araca hitap etmesini sağladılar. Nasıl kullanılacağını bilmek için bilgisayar meraklısı olmalısınız. Sağ düğmelere basıldığında ekran yakalanacak, ancak ekranın nasıl ve nerede yapıştırılacağını bilmeli ve bilgisayarınıza bir resim olarak kaydetmelisiniz. Ücretsiz ekran görüntüsü API'sini, Google ekran görüntüsü API'sini veya ekran görüntüsü API JavaScript'ini kullanabilirsiniz. Ancak, smallseotools.com bir web sitesi ekranını yakalamak için ücretsiz bir araç önerdiğinde, neden bu uygulamalardan herhangi birini kullanmanız gerekiyor.