Malware Denetleyici

Arama Motoru Optimizasyonu

Malware Denetleyici


Bir URL girinHakkında Malware Denetleyici

Bu Ücretsiz Online Kötü Amaçlı Yazılım Denetleyicisi ile web sitenizi Kötü Amaçlı Yazılımlardan koruyun! Bu araç bir web sitesinin ziyaret edilmesinin güvenli olup olmadığını öğrenmenin en hızlı ve en kolay yoludur.

ESorgu.Com olarak, web sitenizin itibarını virüslere ve phishing uygulamalarına benzer potansiyel tehditlerden korumada size yardımcı olmak istiyoruz. Kimlik Avı, finansal dolandırıcılık, fikri mülkiyet haklarının ihlali ve tüketici verilerinin çalınmasını içeren bir faaliyet türüdür.

Bu nedenle, kendi web siteniz dahil olmak üzere ziyaret ettiğiniz her web sitesinde kötü amaçlı yazılımları tespit etmenize yardımcı olmak için "Google Kötü Amaçlı Yazılım Denetleyicisi" adı verilen özel bir araç geliştirdik. Bu zararlı yazılım tarayıcı aracı, farklı web sayfalarında virüsleri ve kötü amaçlı komut dosyalarını etkili bir şekilde saptamak için akıllı bir zararlı yazılım tespit yazılımını kullanmaktadır. Web güvenliği tehditleri hakkında kullanıcılara bir rapor sunan bulut tabanlı çevrimiçi bir araçtır.