İntihal Denetleyici

Arama Motoru Optimizasyonu

İntihal Denetleyici

Makalenizi yapıştırın (Ctrl + V) ardından İntihal Kontrol et!


Resim Doğrulama

Captcha


Maksimum 1000 arama başına kelime sınırı.
Toplam Kelimeler: 0

Checking...

Hakkında İntihal Denetleyici

Teknoloji intihal açısından hem bir mucizedir hem de bir lanettir. Şüphesiz, gerekli bilgileri bulmak ve kopyalamak daha kolay hale gelmiştir. İnsanlar bunu sıklıkla atıf yapmadan yaptığından, intihalin tanımlanması ve ele alınması da daha kolay hale gelmiştir.

Milyarlarca belgeyi arayabilen ve yalnızca birkaç kelime uzunluğunda bile olsa eşleşmeleri bulabilen ücretsiz intihal denetimi araçlarıyla, intihal bulunması Google'daki bilgileri tespit etmek kadar kolaylaştı. Artık yalnızca sorgunuzu işleme koymanız ve sonuç vermeniz yeterlidir.

İntihal tanımı aslında açıktır. Bir başkasının eserini kendisi vermeden kullandığınızda, onların fikri mülkiyet haklarını çalmak gibi görünür. Hırsızlık gibi, intihar edilmiş çalışma cezaları da tüm dünyada şiddetlidir. Asıl sorun çoğu insan, yaptıklarının farkında bile olmadığıdır.

İntihal dedektörümüzle, intihal bilinci yaymak için çalışırken, insanların bunu nasıl önleyebileceklerini bildireceğiz. İleride sayısız gerçek intihal örneği bulabilir ve gelecekte onu tanımanıza yardımcı olabilirsiniz.

İntihal aracımız, yazılı içeriğinin bütünlüğünü doğrulamak için intihal için kağıdı kontrol etmek için mükemmel bir platformdur. Makalemiz, makalemiz ya da makale intihal denetleyicimiz, çalışmalarının veya çalışmalarının bir parçası olarak günden güne kullanan milyonlarca insan tarafından güveniliyor.