Kırık Link Bulucu

Arama Motoru Optimizasyonu

Kırık Link Bulucu


Bir URL girin


Resim Doğrulama

Captcha


Hakkında Kırık Link Bulucu

Web sitenizdeki kırık bağlantıları kolayca tanımlamak için bu Web Sitelerinde Kırılmış Bağlantı Denetleyicisi'ni kullanın.

Sizi belirli bir sayfaya götürecek bir bağlantıya tıkladığınızda, sizi 404 hata mesajı görüntüleyen başka bir sayfaya götürür - buna kırık bir bağlantı denir. Aşağıda, bozuk bir bağlantı için en yaygın nedenlerden bazıları verilmiştir:

Web sitesi geçici veya kalıcı olarak kullanılamıyor
Web sayfası silindi
Web sayfası Permalink değiştirildi veya değiştirildi
Web sayfası güvenlik duvarı veya benzeri bir yazılım tarafından engellendi.

Kırık bağlantılar kullanıcı deneyimini çok hoşnutsuz hale getirir ve web sitenizin itibarına zarar verebilir. Bir web sitesinde birden fazla kırık linke sahip olmak genellikle "link rot" olarak anılır - çünkü ifade sesleri kadar kötüdür.

Bu kırık bağlantı denetleyicisi kullanarak sorun sizi kurtaracak ve web sitenizin itibarını muhafaza edebileceksiniz. Bu kırık link bulucu aracı, web sitenizdeki herhangi bir kırık linki çabucak bulacaktır. Böylece hataları derhal düzeltebilirsiniz. Çok kullanışlı olduğu için bu aracı kullanmanız SEO uzmanı veya webmaster olmanızı gerektirmez. Kimse bunu sayısız kere kullanabilir ve size ücretsiz gelir!