Kullanım Koşulları

Arama Motoru Optimizasyonu
Apr
22

Kullanım KoşullarıESorgu.com'da, bize verdiğiniz güvenin ve gizliliğinizi koruma sorumluluğunun bilincindeyiz. Bu sorumluluğun bir parçası olarak, web sitemiz analiz aracını kullandığınızda topladığımız bilgileri, neden topladığımızı ve deneyiminizi geliştirmek için nasıl kullandığımızı sizinle paylaşıyoruz. ESorgu.com web SEO araçlarını kullanarak, bu tabloda açıklanan veri uygulamalarına onay vermiş olursunuz.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı

E-postalarımıza veya bültenimize abone olursanız, ESorgu.com size Esorgu.com ve bağlı şirketlerinden sağlanan diğer ürünler veya hizmetler hakkında bilgi vermek için kişisel olarak tanımlanabilir e-posta adresinizi kullanabilir. Esorgu.com, güncel hizmetleriniz veya yeni hizmetler hakkında görüşünüzü araştırmak için anketler yoluyla sizinle iletişime geçebilir. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri veya kişisel olarak hassas verileri Esorgu.com loğu aracılığıyla doğrudan ifşa ederseniz, bu bilgi toplanabilir ve başkaları tarafından kullanılabilir.

Esorgu.com, müşteri listelerini üçüncü kişilere satmaz veya kiralamaz. Esorgu.com, zaman zaman, sizin için ilginç olabilecek belirli bir teklif hakkında harici iş ortakları adına sizinle iletişim kurabilir. Bu gibi durumlarda, kişisel olarak tanımlanabilir kişisel bilgileriniz (e-posta, isim, adres, telefon numarası) üçüncü şahsa aktarılmaz. Buna ek olarak, Esorgu.com, istatistiksel analiz gerçekleştirmemize, e-postayla veya postayla posta göndermek, müşteri desteği sağlamak ya da teslimatlar için bize yardımcı olması için güvenilir ortaklarla verileri paylaşabilir. Bu tür üçüncü tarafların, bu hizmetleri Esorgu.com’a sağlamak dışında kişisel bilgilerinizi kullanmaları yasaktır ve bilgilerinizin gizliliğini korumaları gerekmektedir.

Esorgu.com, kişisel bilgilerinizi önceden bildirimde bulunmaksızın yalnızca yasalarca öngörülmüşse veya böyle bir işlemin aşağıdakiler için gerekli olduğuna inanarak iyi niyetle açıklayacaktır: (a) Kanunun emirlerine uymak veya üzerinde bulunan yasal sürece uymak Esorgu.com veya site; (b) Esorgu.com’un haklarını veya mülkiyetini korumak ve savunmak (bu sözleşmeyi uygulamak dahil olmak üzere); ve, (c) Esorgu.com’un kullanıcılarının veya kamuoyunun kişisel güvenliğini korumak için acil koşullar altında hareket etmek

Bilgi koleksiyonu

Esorgu.com aracı tarafından toplanan tüm verilere, çevrimiçi olarak halka açık çeşitli yollarla (Whois Arama, Google Önbellek Sayfaları, vb.) Manuel olarak erişilebilir. Bu nedenle, Esorgu.com’da üretilen her rapor “kamusal” kabul edilir ve bu nedenle veritabanımızda saklanır. Ayrıca, arama motorları tarafından endekslenebilir. Esorgu.com, web sitesi analiz aracını çalıştırmak ve talep ettiğiniz hizmetleri sunmak için web sitesi bilgilerini topluyor ve kullanıyor. Bu bilgi aşağıdakileri içerebilir: IP adresi, alan adları, tahmini ziyaretçiler, yerinde ve dışında SEO analizi, kullanılabilirlik, erişim süreleri ve web sitesindeki adresler. Bu bilgi, Esorgu.com tarafından hizmetinin çalışması için ve Esorgu.com web aracının kullanımıyla ilgili genel istatistikler sağlamak için kullanılır.

Kısıtlamalar

Onaylarsanız:

İçeriği sınırlama olmaksızın dahili bir veritabanının derlenmesi, içeriğin basın veya medya tarafından yeniden dağıtılması veya çoğaltılması dahil herhangi bir amaçla veya herhangi bir ticari ağ, kablo veya uydu sistemi aracılığıyla dağıtın.

Türev çalışmalar yapmak, bunları ters mühendislik yapmak, kod çözmek, parçalara ayırmak, uyarlamak, tercüme etmek, iletmek, düzenlemek, değiştirmek, kopyalamak, demetlemek, satmak, alt lisanslamak, ihraç etmek, birleştirmek, aktarmak, uyarlamak, değiştirmek, kiralamak, kira, doğrudan veya dolaylı olarak içeriği / araçları tamamen veya kısmen, herhangi bir biçimde veya herhangi bir yöntemle, fiziksel, elektronik veya başka herhangi bir biçimde, herhangi bir kişiye dış kaynak kullanamaz, barındırabilir, yayınlayamaz veya başka şekilde kullanabilir

Şirket veya lisans sahibinin mülkiyet haklarını ihlal eden veya başka yollarla önyargılanacak herhangi bir şeyi izin verin veya bunlara izin verin veya herhangi bir üçüncü tarafın içeriğe / araçlara erişmesine izin verin. Bu Sözleşmede belirtilen kısıtlamalar, kısıtlamaların yürürlükteki yasalar tarafından yasaklanmış olduğu ölçüde geçerli değildir.

Çevrimdışı görüntüleme de dahil olmak üzere herhangi bir amaçla web sitesinden birden fazla sayfa kaydetmek için otomatik web sitesi kapma yazılımını (web sitesi indiricisi veya web sitesi fotokopi yazılımı olarak da bilinir) kullanın veya kullanmaya çalışın.

Botları kullanın.

Reklamın web sitesinden yüklenmesini ve görüntülenmesini engellemek için reklam engelleme yazılımını kullanın.

feragat

ESorgu.com tarafından sağlanan araçlar profesyonel tavsiye almadan herhangi bir uygulama için kullanıma yönelik değildir

Dahası, burada bulunan bilgiler, ortak ilgi konusu konular hakkında genel yönergeler sağlamaktadır. Ziyaretçiler, herhangi bir karar vermeden önce özel konularda tavsiyeler almak için SEO uzmanlarıyla görüşmelerini önerir; ESorgu.com, ESorgu.com tarafından sağlanan araçlar veya ESorgu.com'un yanlış anlama konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Bilginin korunması için hiçbir yöntem% 100 güvenlidir. ESorgu.com, kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açıklamaya karşı korumak için çeşitli güvenlik teknolojileri ve prosedürleri kullanmaktadır. ESorgu.com, bilgisayar sunucularında sağladığınız kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri yetkisiz erişime, kullanıma veya bilgilendirme işlemine karşı korumalı, güvenli, güvenli bir ortamda korur. Kişisel bilgilerin (kredi kartı numarası gibi) diğer web sitelerine iletildiğinde, Secure Socket Layer (SSL) protokolü gibi şifreleme yoluyla korunur

Bu Beyan'daki Değişiklikler

ESorgu.com, şirket ve müşteri geri bildirimlerini yansıtacak şekilde bu Hizmet Koşullarını zaman zaman güncelleyecektir. ESorgu.com, ESorgu.com'un bilgilerinizi nasıl koruduğundan haberdar olmak için bu Hizmet Koşullarını periyodik olarak incelemenizi önerir. Böyle bir değişiklik yapıldığında, aşağıdaki "Son Güncellenen" tarihi güncelleyeceğiz. Bu ESorgu.com web sitesinin kullanılması, bu Hizmet Koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir