Site Değeri Hesaplama

Arama Motoru Optimizasyonu

Site Değeri Hesaplama

En fazla 100 URL girin (Her URL ayrı satırda olmalıdır)


Resim Doğrulama

Captcha


Hakkında Site Değeri Hesaplama

Eskiden pek çok web sitesi sahibi ve reklamvereni, bağlantılar veya metin bağlantılı reklamlar için uygun fiyat tahmini elde etmede zorluk çekiyor. Bu nedenle, bağlantı fiyatlarını hesaplayan benzersiz bir algoritma kullanan bu aracı geliştirdik.

Backlinkler arama motoru optimizasyonunda önemli bir rol oynamaktadır, bu nedenle birçok web sitesi sahipleri kalite geri bağlantıları için ödemeye razıdırlar. Sitenize bir bağlantı oluşturmak isterseniz popüler bir web sitesinin ne kadar ücret alacağına dair bir fikir edinmek isterseniz bu Bağlantı Fiyat Hesaplayıcısını kullanabilirsiniz.

Bağlantı için tahmini fiyata sahip olduğunuzda, web sitesi sahipleri veya bağlantılarını almak veya satmak isteyen web yöneticileri ile pazarlık yapmaya devam edebilirsiniz. Bağlantı fiyatlarının sabit olmadığını, web sitelerinin trafiğine bağlı olarak dalgalanabileceğini unutmayın. Popülerlik kazandıysanız ve web sitenize daha fazla ziyaretçi geliyorsanız, bağlantılarınızın satış fiyatı da artabilir. Aynı şey, web sitenizin trafiğinin bağlantıları için fiyatların düşmesi durumunda da düşer.