Web sitesi Kaynak Kodu

Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitesi Kaynak Kodu


Bir URL girin


Resim Doğrulama

Captcha


Hakkında Web sitesi Kaynak Kodu

Web sitenizin bir sayfası herhangi bir soruna neden oluyorsa, hatayı bulmak ve çözmek için HTML kaynak kodunu inceleyebilirsiniz.

Yeni bir web sitesi test ediyorsanız, üstten başlamak daha iyi olur; bu, ilk olarak, ana sayfa için çevrimiçi sayfa kaynağını görüntülemeniz gerekir. Ardından, sayfaların her birini ayrı ayrı incelemeli ve kodu iyice gözden geçirmelisiniz. Bu yöntemi izleyerek ve okurken önemli noktaları not ederek, onu başka bir kaynak kodu ile kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Bir rakip web sitesine baktığınızda, yalnızca inceleyebilirsiniz, ancak herhangi bir değişiklik yapamazsınız. Her web sitesinin kaynağı korunmaktadır, inceleyebilir, inceleyebilir, ancak onu düzenleyemezsiniz. Hiçbir koruma yoksa, internetin dağınıklığı olur.

Bir rakibin çevrimiçi sayfasını gözetledikten ve görüntüledikten sonra, web sitenizin performansını artırmak için fikir edinebilirsiniz. Fakat o değişiklikleri tam olarak nasıl yapabileceğinizi bilmelisiniz. Bununla birlikte, dikkatli olun, değişiklikleri web sitesinin tam karşısında uygulamamalısın, artımlı değişiklikler yapmak daha iyidir. Altın kural: Değiştir, Test, Değiştir, Test ve benzeri.

Durumda bir hata yaptınız; bunları nerede ve hızlı bir şekilde düzelteceğinizi bileceksiniz.