Websitesi Bağlantı Sayacı

Arama Motoru Optimizasyonu

Websitesi Bağlantı Sayacı


Bir URL girin


Resim Doğrulama

Captcha


Hakkında Websitesi Bağlantı Sayacı

Web sayfalarınızdaki bağlantıların hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edilmesi için bu "Bağlantı Sayacı Denetleyicisi" aracını kullanın

Belirli bir sayfada kaç giden bağlantı var saymak isterseniz, bu tam size göre ücretsiz bir çevrimiçi araçtır. Web sitesi sahipleri ve web yöneticileri, bir web sitesinin kalitesini sağlamak için web sayfalarındaki harici bağlantılarını düzenli olarak kontrol etmelidirler.

Daha da önemlisi, bu araç, daha az güvenilir bir hizmet sağlayıcısına reklam veya bağlantı kurma için para ödeme ve ödeme yapma sorunundan kurtulmanıza yardımcı olabilir. "toptan bağlantı sitelerini" kullanmak, arama motoru optimizasyonu için iyi bir seçenek değildir çünkü bu tür bağlantı kurma faaliyetlerini tespit edebilen özel bir algoritma vardır. Aslında, web sitenize optimizasyon yapmanıza yardımcı olmaktan çok zarar verebilir.

Dolayısıyla, bağlantı değişimi yapacaksanız web sitenizin itibarına zarar verebilecek sayfaları kaldırmak için başlangıç ​​noktası olarak bu bağlantı sayısı denetim aracını kullanmanız önerilir. Ardından, belirli web sayfasının alaka düzeyini elle inceleyerek daha ayrıntılı analiz yapabilirsiniz.